Kaffeservis Loewy
Klubbat för:
400 SEK
Utropspris
1 500 SEK
RAYMOND LOEWY, kaffeservis, 25 dlr, Rosenthal, Tyskland, 1900-talets mitt, porslin, bestående kaffekanna, gräddkanna, sockerskål, 10 kaffekoppar med fat, 12 assietter
Två udda kaffefat medföljer samt en kaffekopp med mindre kantnagg och en kaffekopp med fotnagg
583692
2018-11-02