Kaffeservis Loewy

Kaffeservis Loewy
Kaffeservis Loewy
Kaffeservis Loewy
Kaffeservis Loewy
Kaffeservis Loewy
Kaffeservis Loewy
Kaffeservis Loewy
Kaffeservis Loewy
Kaffeservis Loewy
Kaffeservis Loewy
Kaffeservis Loewy
Kaffeservis Loewy

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

RAYMOND LOEWY, kaffeservis, 25 dlr, Rosenthal, Tyskland, 1900-talets mitt, porslin, bestående kaffekanna, gräddkanna, sockerskål, 10 kaffekoppar med fat, 12 assietter

Två udda kaffefat medföljer samt en kaffekopp med mindre kantnagg och en kaffekopp med fotnagg

583692

2018-11-02