Stolar 6 stycken sengustavianska

Klubbat för:

1 100 SEK

2 000 SEK

STOLAR, 4+2 st, sengustavianska, omkring 1800, stoppade sitsar, vitmålade, sitthöjd ca 44 cm

Förstärkningar, skador, slitage, enstaka ostabila

583710

2018-10-24