Klubbat för:
1 100 SEK
2 000 SEK
STOLAR, 4+2 st, sengustavianska, omkring 1800, stoppade sitsar, vitmålade, sitthöjd ca 44 cm
Förstärkningar, skador, slitage, enstaka ostabila
583710
2018-10-24