Carl Fredrik Reuterwärd färglitografier
Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
1 500 SEK
CARL FREDRIK REUTERSWÄRD (1934-2016), (2), komposition med tennisbollar, monogramsignerad CFR, numrerad 13/75, färglitografi, abstrakt komposition, signerad Reuterswärd, numrerad 173/200, bildstorleken, ca 40.5x30 cm, bladstorlek ca 26x20 cm
Ej examinerade ur ramen
583714
2018-10-31