Carl Fredrik Reuterwärd färglitografier

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

CARL FREDRIK REUTERSWÄRD (1934-2016), (2), komposition med tennisbollar, monogramsignerad CFR, numrerad 13/75, färglitografi, abstrakt komposition, signerad Reuterswärd, numrerad 173/200, bildstorleken, ca 40.5x30 cm, bladstorlek ca 26x20 cm

Ej examinerade ur ramen

583714

2018-10-31