Orientmatta semiantik anatolsk

Klubbat för:

800 SEK

Utropspris

2 500 SEK

ORIENTMATTA, semiantik, anatolisk, ca 195x129 cm

Jämnt hårdare slitage, reducerade kortsidor, kortsidor tappar knutar, lagningar

583730

2018-10-30