Tony Cragg

Tony Cragg
Tony Cragg
Tony Cragg
Tony Cragg
Tony Cragg
Tony Cragg
Tony Cragg
Tony Cragg

Klubbat för:

5 000 SEK

Utropspris

4 000 SEK

TONY CRAGG (född 1949): Komposition, signerad, AP, färgetsning, ram Andreas Wargenbrant i patinerad brons, signerad, ca 29x26 cm

583735

2018-10-25