Jan Håfström
Klubbat för:
10 500 SEK
Utropspris
8 000 SEK
JAN HÅFSTRÖM (född 1937): "This must be the place", etching, 2016, signed and numbered, "Jan Håfström 42/50", sheet size c. 50 x 65.5 cm. (Mässingram skapad av konstnären Andreas Wargenbrant. Ramen är handgjord och bronspatinerad i svart. Signerad och daterad 2018, ramens mått: 96x95 cm)
Auction: MIX A LOT: Contemporary art, Street art & Photography
If you require any further information, feel free to contact me fredrik.anthony@auktionsverket.se
583740
2018-11-11