Jan Håfström

Jan Håfström
Jan Håfström
Jan Håfström
Jan Håfström
Jan Håfström
Jan Håfström
Jan Håfström
Jan Håfström

Klubbat för:

10 500 SEK

Utropspris

8 000 SEK

JAN HÅFSTRÖM (född 1937): "This must be the place", etching, 2016, signed and numbered, "Jan Håfström 42/50", sheet size c. 50 x 65.5 cm. (Mässingram skapad av konstnären Andreas Wargenbrant. Ramen är handgjord och bronspatinerad i svart. Signerad och daterad 2018, ramens mått: 96x95 cm)

Auction: MIX A LOT: Contemporary art, Street art & Photography

If you require any further information, feel free to contact me fredrik.anthony@auktionsverket.se

583740

2018-11-11