Grand Tour byst

Grand Tour byst
Grand Tour byst
Grand Tour byst
Grand Tour byst
Grand Tour byst
Grand Tour byst
Grand Tour byst
Grand Tour byst
Grand Tour byst
Grand Tour byst

Klubbat för:

2 800 SEK

Utropspris

2 500 SEK

GRAND TOUR byst föreställande Ajax, 1800/1900-tal, patinerad vitmetall, sockel i alabaster och kalksten, höjd ca 34 cm

Nagg och lagningar på sockeln, slitage

583760

2018-10-24