Gravyr föreställande Karl XII
Klubbat för:
5 200 SEK
Utropspris
2 000 SEK
PORTRÄTT, föreställande Karl XII, 1700-tal, gravyr, i trycket angivet sculp L Beger, Frankfurt, kungens dödsår 1718 tillagt för hand, ram med träskuren krona, ca 25x16 cm, ramens högsta höjd ca 54
Ram med slitage
583762
2018-10-24