Violin
Klubbat för:
1 300 SEK
Utropspris
2 000 SEK
VIOLIN, 1900-talets första kvartal, Maggini-modell, Tyskland, kroppslängd ca 36 cm, totallängd ca 60 cm
Slitage i locket, behöver intoneras, ställvis beläggnignar, saknar stråke och fodral
583797
2018-10-24