Violin

Violin
Violin
Violin
Violin
Violin
Violin
Violin
Violin
Violin
Violin
Violin
Violin
Violin
Violin

Klubbat för:

1 300 SEK

Utropspris

2 000 SEK

VIOLIN, 1900-talets första kvartal, Maggini-modell, Tyskland, kroppslängd ca 36 cm, totallängd ca 60 cm

Slitage i locket, behöver intoneras, ställvis beläggnignar, saknar stråke och fodral

583797

2018-10-24