Baljfåtölj

Baljfåtölj
Baljfåtölj
Baljfåtölj
Baljfåtölj
Baljfåtölj
Baljfåtölj
Baljfåtölj
Baljfåtölj
Baljfåtölj
Baljfåtölj
Baljfåtölj
Baljfåtölj
Baljfåtölj
Baljfåtölj

Klubbat för:

6 800 SEK

Utropspris

5 000 SEK

BALJFÅTÖLJ, sengustaviansk, delvis träskuren dekor, bemålad och förgylld dekor, sitthöjd ca 45 cm

Kompletteringar, lagningar, maskstunget, slitage

583822

2018-11-03