Klubbat för:
6 800 SEK
Utropspris
5 000 SEK
BALJFÅTÖLJ, sengustaviansk, delvis träskuren dekor, bemålad och förgylld dekor, sitthöjd ca 45 cm
Kompletteringar, lagningar, maskstunget, slitage
583822
2018-11-03
Gör en kostnadsfri värdering här