Halmstadgruppen färglitografier

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

HALMSTADGRUPPEN, ´´Femtio år´´ mapp med sex färglitografier, samtliga signerade och numrerade 225/360, omfattar: Sven Jonsson, Waldemar Lorentzon, Stellan Mörner, Axel Olson, Erik Olson, Esaias Thorén, Galerie Börjeson Malmö

583830

2018-11-03