Thangka, Tibet

Thangka, Tibet
Thangka, Tibet
Thangka, Tibet
Thangka, Tibet

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

15 000 SEK

THANGKA, väv/textil, Tara bodhisattva avalokitesvara, signerad a tergo, 1900-tal, 103x75 cm.

583839

2018-11-03