Wiwen Nilsson broschnål silver

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

1 200 SEK

WIWEN NILSSON, broschnål, förgyllt silver med blått ripsband, stämplad Wiwen Nilsson A Hasselgrens Eftr, Lund 1938, föreställande papegoja, sannolikt från S:t Knuts Gille i Lund

583847

2018-10-27