Klubbat för:
400 SEK
Utropspris
1 200 SEK
WIWEN NILSSON, broschnål, förgyllt silver med blått ripsband, stämplad Wiwen Nilsson A Hasselgrens Eftr, Lund 1938, föreställande papegoja, sannolikt från S:t Knuts Gille i Lund
583847
2018-10-27
Gör en kostnadsfri värdering här