Tennstop

Tennstop
Tennstop
Tennstop
Tennstop
Tennstop
Tennstop
Tennstop
Tennstop
Tennstop
Tennstop
Tennstop
Tennstop

Klubbat för:

300 SEK

Arviointi

1 500 SEK

Kuvaus

STOP, 5 st., tenn, 1800-tal, stop för quarter, half of a pint och en mindre storlek, höjd 8 till 17 cm

Kuntoraportti

Bucklor, lagningar

583852

Päivämäärä:

2018-10-26