Tennstop
Klubbat för:
300 SEK
Arviointi
1 500 SEK
Kuvaus
STOP, 5 st., tenn, 1800-tal, stop för quarter, half of a pint och en mindre storlek, höjd 8 till 17 cm
Kuntoraportti
Bucklor, lagningar
583852
Päivämäärä:
2018-10-26