Klubbat för:
1 900 SEK
Utropspris
2 000 SEK
DANKA JAWORSKA (f. 1951): "Vivianne", signerad och daterad Danka, 53/190, färglitografi, bladstorlek ca 64x42.5 cam
Ej ramad, mindre rester av tejp
583878
2018-10-25
Gör en kostnadsfri värdering här