Danka Jaworska färglitografi

Danka Jaworska färglitografi
Danka Jaworska färglitografi
Danka Jaworska färglitografi
Danka Jaworska färglitografi

Klubbat för:

1 900 SEK

Utropspris

2 000 SEK

DANKA JAWORSKA (f. 1951): "Vivianne", signerad och daterad Danka, 53/190, färglitografi, bladstorlek ca 64x42.5 cam

Ej ramad, mindre rester av tejp

583878

2018-10-25