Teservis Lomonosov

Teservis Lomonosov
Teservis Lomonosov
Teservis Lomonosov
Teservis Lomonosov
Teservis Lomonosov
Teservis Lomonosov
Teservis Lomonosov
Teservis Lomonosov
Teservis Lomonosov
Teservis Lomonosov
Teservis Lomonosov
Teservis Lomonosov

Klubbat för:

350 SEK

1 500 SEK

LOMONOSOV, teservis, porslin, Sovjet, 1900-tal, dekor av guldkant och polykroma blommor, undertill märkta Lomonosov Made in USSR, bestående av tekanna, sockerskål med lock, gräddkanna, 6 tekoppar med fat, 6 assietter, skålfat, kannans höjd ca 15 cm

Någon ej noterad obetydlig nagg kan förekomma

583880

2018-11-03