Bärnstensskrin

Bärnstensskrin
Bärnstensskrin
Bärnstensskrin
Bärnstensskrin
Bärnstensskrin
Bärnstensskrin
Bärnstensskrin
Bärnstensskrin
Bärnstensskrin
Bärnstensskrin

Klubbat för:

1 600 SEK

2 000 SEK

SKRIN, 1900-talets andra hälft, teak med fanerad bärnsten, höjd 6,5, 27x18,5 cm

Nagg och ytskador

583894

2018-10-24