Carl Kylberg färglitografi

Carl Kylberg färglitografi
Carl Kylberg färglitografi

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

CARL KYLBERG (1878-1952): "Synderskan", stämpelsignerad Carl Kylberg, 101/375, märkt i plåten CH Sorlier grav. lith, färglitografi, ca 43x54 cm

583901

2018-10-25