Carl Kylberg färglitografi

Carl Kylberg färglitografi
Carl Kylberg färglitografi

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

1 500 SEK

CARL KYLBERG (1878-1952): "Stilla kväll", stämpelsignerad Carl Kylberg, 145/375, märkt i plåten CH. Sorlier grav. lith., färglitografi, 52x65 cm

583902

2018-10-25