Klubbat för:
1 400 SEK
Schätzwert
1 500 SEK
Beschreibung
CARL KYLBERG (1878-1952): "Människor på väg", stämpelsignerad Carl Kylberg, 138/375, märkt i plåten CH Sorlier grav. lith, färglitografi, ca 57x65 cm
Zustandsbeschreibung
583905
2018-10-25
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner