Violin

Violin
Violin
Violin
Violin
Violin
Violin
Violin
Violin
Violin
Violin
Violin
Violin

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

3 000 SEK

VIOLIN, 1900-talets första kvartal, Tysk ateljé, kroppslängd ca 36 cm, totallängd ca 59 cm

Snäcka med spricka, åldersrelaterat slitage, behvöver intoneras, saknar stråke och fodral

583908

2018-10-25