Klubbat för:
1 500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
VIOLIN, 1900-talets första kvartal, Tysk ateljé, kroppslängd ca 36 cm, totallängd ca 59 cm
Snäcka med spricka, åldersrelaterat slitage, behvöver intoneras, saknar stråke och fodral
583908
2018-10-25
Gör en kostnadsfri värdering här