Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
1 500 SEK
GOLVLJUSSTAKE samt GOLVKANDELABER, bemålat järn, golvkandelabern stämplad Ystad metall, höjd ca 82 och 65 cm
Slitage, ställvis förlust av färg, rostig
583923
2018-10-26
Gör en kostnadsfri värdering här