Golvljusstake samt golvkandelaber

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

GOLVLJUSSTAKE samt GOLVKANDELABER, bemålat järn, golvkandelabern stämplad Ystad metall, höjd ca 82 och 65 cm

Slitage, ställvis förlust av färg, rostig

583923

2018-10-26