Per Södermark
Klubbat för:
2 600 SEK
Arviointi
2 500 SEK
Kuvaus
PER SÖDERMARK (1822-1889.): Flicka vid vävstolen med katt, signerad och daterad 1880, "olja på duk, ca 53 x 42 cm
Kuntoraportti
583930
Päivämäärä:
2018-10-25