Per Södermark

Per Södermark
Per Södermark
Per Södermark
Per Södermark
Per Södermark
Per Södermark

Klubbat för:

2 600 SEK

Arviointi

2 500 SEK

Kuvaus

PER SÖDERMARK (1822-1889.): Flicka vid vävstolen med katt, signerad och daterad 1880, "olja på duk, ca 53 x 42 cm

Kuntoraportti

583930

Päivämäärä:

2018-10-25