Klubbat för:
2 200 SEK
Schätzwert
3 000 SEK
Beschreibung
TUBKIKARE, 1900-talets slut, mässing, märkt E Elliott London, med stativ, i trälåda, längd ca 110 cm
Zustandsbeschreibung
Smärre slitage, bucklor, bristning
583932
2018-10-25
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner