Tubkikare

Tubkikare
Tubkikare
Tubkikare
Tubkikare
Tubkikare
Tubkikare
Tubkikare
Tubkikare
Tubkikare
Tubkikare

Klubbat för:

2 200 SEK

Schätzwert

3 000 SEK

Beschreibung

TUBKIKARE, 1900-talets slut, mässing, märkt E Elliott London, med stativ, i trälåda, längd ca 110 cm

Zustandsbeschreibung

Smärre slitage, bucklor, bristning

583932

2018-10-25