Bordslampa Louis XVI-stil

Bordslampa Louis XVI-stil
Bordslampa Louis XVI-stil
Bordslampa Louis XVI-stil
Bordslampa Louis XVI-stil
Bordslampa Louis XVI-stil
Bordslampa Louis XVI-stil
Bordslampa Louis XVI-stil
Bordslampa Louis XVI-stil

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BORDSLAMPA, 1900-talets början, Louis seize-stil, fot i mässing, skärm i grönlackerad plåt, höjd 49 cm

Bruksslitage

583948

2018-10-25