Arkivskåp
Klubbat för:
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
ARKIVSKÅP, 1900-talets första hälft, fanerad med ek, 12 lådor, draghantag metall, skiva fanerad med perstorpsplatta, höjd ca 118, 114x41 cm
Slitage, skiva med skada, fanerskador/bortfall
583961
2018-10-27