Kollekt sparbössa

Kollekt sparbössa
Kollekt sparbössa
Kollekt sparbössa
Kollekt sparbössa
Kollekt sparbössa
Kollekt sparbössa
Kollekt sparbössa
Kollekt sparbössa

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SPARBÖSSA, 1930-tal, polykromt bemålad sockel krönt av pojke med mekaniskt huvud, höjd ca 18, originalnyckel medföljer

Slitage

583975

2018-10-27