Roland Bierge oljemålning
Klubbat för:
1 100 SEK
Arviointi
2 000 SEK
Kuvaus
ROLAND BIERGE (Frankrike 1922-1991): "Paysage aux Cyprés", signerad Bierge, daterad a tergo 68, olja på duk, ca 37x54 cm
Kuntoraportti
583991
Päivämäärä:
2018-10-30