Ljuskrona
Valmis
2018-10-25
583996
| Korkein tarjous | 500 SEK |
|---|---|
| Arviointi | 1 500 SEK |
LJUSKRONA, 1900-talets andra hälft, helixformad stomme i mässing, behängd med prismor, för 4 ljuspunkter, höjd ca 34 cm
Bruksslitage, ej funktionstestad, SAV garanterar ej funktionen