Ilmari Tapiovaara
2018-10-25
583997
| Klubbat belopp | 2 000 SEK |
| Utropspris | 2 500 SEK |
ILMARI TAPIOVAARA, "Fanett", stolar, 4 st, Edsbyverken, sitsar i teakfaner, brännmärkta, sitthöjd ca 43 cm
Bruksslitage