Broscher 3 st 18/1900-tal

Broscher 3 st 18/1900-tal
Broscher 3 st 18/1900-tal
Broscher 3 st 18/1900-tal
Broscher 3 st 18/1900-tal
Broscher 3 st 18/1900-tal
Broscher 3 st 18/1900-tal

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BROSCHER, 3 st, silver varav 2 st förgyllda, 18/1900-tal, 1 brosch med rosenslipade svarta agater, 1 brosch med rosenslipade granater samt dekor av orientpärlor, 1 brosch med svart emalj, dekor av gräshoppa med orientpärlor samt öga av granat, baksida med fotogömma, längd ca40-59 mm, vikt ca 50,5 g

Glas saknas i fotogömma

584004

2018-10-27