Damarbetsbord

Damarbetsbord
Damarbetsbord
Damarbetsbord
Damarbetsbord
Damarbetsbord
Damarbetsbord
Damarbetsbord
Damarbetsbord

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

3 000 SEK

DAMARBETSBORD, 1900-talets första hälft, Louis XV stil, fanerade med valnöt, intarsiadekor, beslag i brons, lös överdel med 2 lådor, höjd ca 77, 78x50, totalhöjd 107 cm, nyckel finns

Bruksslitage

584021

2018-10-25