Klubbat för:
32 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
ORIENTMATTA, semiantik, Anatolien, ca 390x320 cm
Kraftigt slitage, skador, lagningar
584022
2018-10-25
Gör en kostnadsfri värdering här