Orientmatta

Orientmatta
Orientmatta
Orientmatta
Orientmatta

Klubbat för:

32 000 SEK

Utropspris

5 000 SEK

ORIENTMATTA, semiantik, Anatolien, ca 390x320 cm

Kraftigt slitage, skador, lagningar

584022

2018-10-25