James Coignard etsning

James Coignard etsning
James Coignard etsning
James Coignard etsning
James Coignard etsning

Klubbat för:

1 200 SEK

Schätzwert

1 000 SEK

Beschreibung

JAMES COIGNARD (Frankrike, 1925-2008): Komposition, signerad J Coignard, numrerad 28/50, bildmått ca 13x11 cm

Zustandsbeschreibung

584033

2018-10-30