Klubbat för:
1 200 SEK
Schätzwert
1 000 SEK
Beschreibung
JAMES COIGNARD (Frankrike, 1925-2008): Komposition, signerad J Coignard, numrerad 28/50, bildmått ca 13x11 cm
Zustandsbeschreibung
584033
2018-10-30
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner