Gustav Adolf Fahle oljemålning

Klubbat för:

350 SEK

1 500 SEK

GUSTAV ADOLF FAHLE (1906-1989): "Mot Bergsbro-fallen", signerad Fahle, daterad 40, olja på duk, ca 55x68 cm

Mindre färgbortfall

584053

2018-10-30