Bordslampa Bergbom mässing

Bordslampa Bergbom mässing
Bordslampa Bergbom mässing
Bordslampa Bergbom mässing
Bordslampa Bergbom mässing
Bordslampa Bergbom mässing
Bordslampa Bergbom mässing
Bordslampa Bergbom mässing
Bordslampa Bergbom mässing

Klubbat för:

2 800 SEK

Arviointi

2 000 SEK

Kuvaus

BERGBOM, bordslampa, "B-075", 1900-talets andra hälft, mässing, höjd ca 50 cm

Kuntoraportti

Slitage

584055

Päivämäärä:

2018-10-27