Bordslampa Bergbom mässing
Klubbat för:
2 800 SEK
Arviointi
2 000 SEK
Kuvaus
BERGBOM, bordslampa, "B-075", 1900-talets andra hälft, mässing, höjd ca 50 cm
Kuntoraportti
Slitage
584055
Päivämäärä:
2018-10-27