Skrivbord

Skrivbord
Skrivbord
Skrivbord
Skrivbord
Skrivbord
Skrivbord
Skrivbord
Skrivbord
Skrivbord
Skrivbord

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SKRIVBORD, Edsbyverken, 1960-tal fanerad med ek, hurts med lådor, höjd ca 69. 105x63 cm, ncykel finns

Slitage, fläckar, delvis slipad yta

584078

2018-10-25