Paul Jenkins färglitografi

Paul Jenkins färglitografi
Paul Jenkins färglitografi
Paul Jenkins färglitografi
Paul Jenkins färglitografi
Paul Jenkins färglitografi
Paul Jenkins färglitografi

Klubbat för:

850 SEK

Utropspris

1 000 SEK

PAUL JENKINS (USA, 1923-2012): Komposition, signerad och daterad Paul Jenkins 1983, AP, blindstämpel Mourlot, färglitografi, ca 88x61 cm

Mindre fläck

584088

2018-10-30