Klubbat för:
850 SEK
Utropspris
1 000 SEK
PAUL JENKINS (USA, 1923-2012): Komposition, signerad och daterad Paul Jenkins 1983, AP, blindstämpel Mourlot, färglitografi, ca 88x61 cm
Mindre fläck
584088
2018-10-30
Gör en kostnadsfri värdering här