Kennedy signerad tavla för välgörenhet Hammarby

Klubbat för:

6 400 SEK

Arviointi

4 000 SEK

Kuvaus

ROBERT EMANUEL FREDRIKSSON (1968-): "Säg oh ah Kennedy" signerad av Kennedy Bakircioglü och konstnären, numrerad 23/100, glicleé print, bildstorlek ca 49x37, ramstorlek 66.5x52.5 cm.

Föremålet är skänkt av Hammarby Fotboll och säljs till förmån för Barndiabetesfonden

Kuntoraportti

584089

Päivämäärä:

2018-11-03