Kennedy signerad tavla för välgörenhet Hammarby
Klubbat för:
7 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
ROBERT EMANUEL FREDRIKSSON (1968-): "Säg oh ah Kennedy" signerad av Kennedy Bakircioglü och konstnären, numrerad 21/100, glicleé print, bildstorlek ca 49x37, ramstorlek 66.5x52.5 cm.
Föremålet är skänkt av Hammarby Fotboll och säljs till förmån för Barndiabetesfonden
584090
2018-11-03