Birgitta Möller olja

Birgitta Möller olja
Birgitta Möller olja
Birgitta Möller olja
Birgitta Möller olja
Birgitta Möller olja
Birgitta Möller olja
Birgitta Möller olja
Birgitta Möller olja
Birgitta Möller olja
Birgitta Möller olja

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

5 000 SEK

BIRGITTA MÖLLER, (1900-tal), Motiv med byggnader och fågel, olja på duk, ca höjd 147, bredd 350 cm, signerad Birgitta Möller, -81

Smärre slitage, spännramen har lossnat något ur ramen, borrade hål i vardera hörn för upphängning

584094

2018-10-25