Birgitta Möller olja
Klubbat för:
2 400 SEK
Utropspris
5 000 SEK
BIRGITTA MÖLLER, (1900-tal), Motiv med byggnader och fågel, olja på duk, ca höjd 147, bredd 350 cm, signerad Birgitta Möller, -81
Smärre slitage, spännramen har lossnat något ur ramen, borrade hål i vardera hörn för upphängning
584094
2018-10-25