Leopard skulptur

Leopard skulptur
Leopard skulptur
Leopard skulptur
Leopard skulptur
Leopard skulptur
Leopard skulptur
Leopard skulptur
Leopard skulptur

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SKULPTUR, 1900-talets andra hälft, sannolikt Italien, lergods, polykromt bemålad, i form av rytande leopard, höjd ca 58 cm

Bruksslitage, mindre repor

584102

2018-10-31