Skål glas Orrefors

Skål glas Orrefors
Skål glas Orrefors
Skål glas Orrefors
Skål glas Orrefors
Skål glas Orrefors
Skål glas Orrefors
Skål glas Orrefors
Skål glas Orrefors
Skål glas Orrefors
Skål glas Orrefors
Skål glas Orrefors
Skål glas Orrefors
Skål glas Orrefors
Skål glas Orrefors

Klubbat för:

1 100 SEK

1 500 SEK

JAN JOHANSSON, skulptur, segel, Orrefors, glas på sockel i sten, signerad, höjd ca 28 cm

Proveniens: Leif Persson

mindre nagg

584103

2018-10-30