Klubbat för:
1 100 SEK
1 500 SEK
JAN JOHANSSON, skulptur, segel, Orrefors, glas på sockel i sten, signerad, höjd ca 28 cm
Proveniens: Leif Persson
mindre nagg
584103
2018-10-30