Ljuskrona barockstil

Ljuskrona barockstil
Ljuskrona barockstil
Ljuskrona barockstil
Ljuskrona barockstil
Ljuskrona barockstil
Ljuskrona barockstil

Klubbat för:

450 SEK

1 500 SEK

LJUSKRONA, barockstil, 1900-talets början, patinerad mässing, för 6 ljus, höjd ca (exl sladd) 55, diameter 52 cm

Bruksslitage, rester av stearin, ställvis anlöpning, dammig

584111

2018-10-31