Klubbat för:
450 SEK
1 500 SEK
LJUSKRONA, barockstil, 1900-talets början, patinerad mässing, för 6 ljus, höjd ca (exl sladd) 55, diameter 52 cm
Bruksslitage, rester av stearin, ställvis anlöpning, dammig
584111
2018-10-31