Barbro Kjellberg vävnad

Barbro Kjellberg vävnad
Barbro Kjellberg vävnad
Barbro Kjellberg vävnad
Barbro Kjellberg vävnad
Barbro Kjellberg vävnad
Barbro Kjellberg vävnad
Barbro Kjellberg vävnad
Barbro Kjellberg vävnad
Barbro Kjellberg vävnad
Barbro Kjellberg vävnad
Barbro Kjellberg vävnad
Barbro Kjellberg vävnad
Barbro Kjellberg vävnad
Barbro Kjellberg vävnad
Barbro Kjellberg vävnad
Barbro Kjellberg vävnad

Klubbat för:

6 600 SEK

Utropspris

3 000 SEK

BARBRO KJELLBERG, 3 dlr, vävnad, landskapsmotiv, monogramsignerade BK samt daterade -81, -82 resp -83, ca höjd 95 cm vardera, bredd ca 295 (2 st) resp 205 cm

Smärre slitage

584123

2018-10-25