Klubbat för:
6 600 SEK
Utropspris
3 000 SEK
BARBRO KJELLBERG, 3 dlr, vävnad, landskapsmotiv, monogramsignerade BK samt daterade -81, -82 resp -83, ca höjd 95 cm vardera, bredd ca 295 (2 st) resp 205 cm
Smärre slitage
584123
2018-10-25
Gör en kostnadsfri värdering här