Klubbat för:
400 SEK
Utropspris
2 000 SEK
SALONGSBORD, 1800-talets slut, nyrenässans, fanerad med mahogny, skiva i sten, höjd ca 75, diameter 83 cm
Slitage
584152
2018-10-25
Gör en kostnadsfri värdering här