Salongsbord

Salongsbord
Salongsbord
Salongsbord
Salongsbord
Salongsbord
Salongsbord
Salongsbord
Salongsbord

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SALONGSBORD, 1800-talets slut, nyrenässans, fanerad med mahogny, skiva i sten, höjd ca 75, diameter 83 cm

Slitage

584152

2018-10-25