Konrad Simonsson tillskriven oljemålning

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

2 000 SEK

KONRAD SIMONSSON (1843-1911), tillskriven, flicka vid stuga, olja på duk, osignerad, intygad a tergo av Gustaf Jansson, ca 38x46 cm

Smärre slitage, krackeleringar

584154

2018-10-25